Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#586
Stary 30.04.2015, 13:20
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
kuba.j.g. "ani z Komorowskim zadnych szans na zmiany nie ma"

to zdanie wymiata , przeczytaj co napisałeś , czy nie przerabiamy tego od co najmniej ośmiu lat ? a Ty piszesz coś takiego ? proszę ......

To nie zdanie ale raptem czesc zdania...czego nie zrozumiales? Bo ja napisalem ze mnie wlasnie nie interesuje obecny uklad rzadzacy...Co to oznacza? Ze zaden z dwoch czolowych kandydatow, wbrew temu czego od nich oczekuja i na co licza ich zwolennicy, nie jest w stanie dokonac niczego ciekawego a juz na pewno nie tego czego od nich oczekujemy
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując