A mi, to wygląda na klasyczną „walkę buldogów pod dywanem”.

Mówiło się nie tak dawno o tym, że Kopacz sprzymierzona z Grabarczykiem planuje ostatecznie rozprawić się ze Schetyną i jego frakcją. Ta sprawa nieprzypadkowo wypłynęła właśnie teraz. Tym bardziej, że swoje trzy grosze dorzucił pewnie Bul, który knując z Grzesiem „Ja Cię zniszczę” Schetyną wije sobie gniazdko na wypadek ewentualnej przegranej w wyborach prezydenckich.