Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31983
Stary 30.04.2015, 13:06
A mi, to wygląda na klasyczną „walkę buldogów pod dywanem”. Mówiło się nie tak dawno o tym, że Kopacz sprzymierzona z Grabarczykiem planuje ostatecznie rozprawić się ze Schetyną i jego frakcją. Ta sprawa nieprzypadkowo wypłynęła właśnie teraz. Tym bardziej, że swoje trzy grosze dorzucił pewnie Bul, który knując z Grzesiem „Ja Cię zniszczę” Schetyną wije sobie gniazdko na wypadek ewentualnej przegranej w wyborach prezydenckich.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!