Drozd napisał(a):

|
Za Smudy Boguski grał dużo, co wywoływało u niektórych spazmy. Więc na początku trener dał mu pewnie odpocząć robiąc miejsce nowym nabytkom.
|
Tego to nawet nie skomentuje.
Drozd napisał(a):

Jakiego walczaka? Boguski to napastnik, skrzydłowy, rozgrywający, defensywny pomocnik, a w wielu sytuacjach boiskowych ostatni obrońca. Nie sądzę żeby na bramce wpuścił więcej niż Buchalik .
Bo aktualnie Boguski ma łatać dziury a nie strzelać bramki. Jak gwiazdeczka Stilic czmychnie zobaczysz kto będzie rozgrywał.
|
Jak zawodnik może grać na każdej pozycji to wychodzi tylko na to, że na żadną się nie nadaje.
Całe szczęście Moskal ma inny punkt widzenia niż Ty i raczej na dłuższą metę Boguski rozgrywać nie będzie.