Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 30.04.2015, 13:02
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Za Smudy Boguski grał dużo, co wywoływało u niektórych spazmy. Więc na początku trener dał mu pewnie odpocząć robiąc miejsce nowym nabytkom.
Tego to nawet nie skomentuje.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakiego walczaka? Boguski to napastnik, skrzydłowy, rozgrywający, defensywny pomocnik, a w wielu sytuacjach boiskowych ostatni obrońca. Nie sądzę żeby na bramce wpuścił więcej niż Buchalik .

Bo aktualnie Boguski ma łatać dziury a nie strzelać bramki. Jak gwiazdeczka Stilic czmychnie zobaczysz kto będzie rozgrywał.
Jak zawodnik może grać na każdej pozycji to wychodzi tylko na to, że na żadną się nie nadaje.
Całe szczęście Moskal ma inny punkt widzenia niż Ty i raczej na dłuższą metę Boguski rozgrywać nie będzie.
Odpowiedz cytując