Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 30.04.2015, 12:28
Jak wróci Guzmics to dałbym Sadloa na lewą, a Bury niestety na ławkę, wg mnie Jović jest zdecydowanie lepszy w obronie i tak jak ktoś pisał odkąd gra to nie pamiętam, żeby jakiś gol padł po jego stronie lub błędzie, w ataku też coraz lepiej sobie radzi, częściej się już podłącza, fajne dośrodkowanie wczoraj do DG
Odpowiedz cytując