Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 30.04.2015, 12:15
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Trudno uwierzyć, że znajdziemy sponsora w czasach, gdy wiele firm raczej odchodzi od inwestowania w sport, jeśli nie udało się to po zdobyciu ostatniego MP i wyjściu z grupy w LE.
Zgadzam się, ale niewątpliwie łatwiej kiedy ma się w portfolio "aktualny uczestnik LE/LM".
Odpowiedz cytując