Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2015, 12:05
kuba.j.g. "ani z Komorowskim zadnych szans na zmiany nie ma"

to zdanie wymiata , przeczytaj co napisałeś , czy nie przerabiamy tego od co najmniej ośmiu lat ? a Ty piszesz coś takiego ? proszę ......
Odpowiedz cytując