Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 30.04.2015, 12:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie myśl że upieram się by robić z Boguskiego, Butragueno. Jak trochę zaczniemy grać to znów pojawią się autobusy i wtedy potrzeba będzie gry z głową, sprytu, szybkiego myślenia gry z pierwszej piłki, a nie przepychania się.
Owszem, tylko w takiej taktyce dalej Boguś powinien grać w środku, ewentualnie jako ofensywny pomocnik/podwieszony napastnik. Na szpicy potrzebny jest ktoś o innej specyfice.
Odpowiedz cytując