Drozd napisał(a):

|
Nie myśl że upieram się by robić z Boguskiego, Butragueno. Jak trochę zaczniemy grać to znów pojawią się autobusy i wtedy potrzeba będzie gry z głową, sprytu, szybkiego myślenia gry z pierwszej piłki, a nie przepychania się.
|
Owszem, tylko w takiej taktyce dalej Boguś powinien grać w środku, ewentualnie jako ofensywny pomocnik/podwieszony napastnik. Na szpicy potrzebny jest ktoś o innej specyfice.