Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 30.04.2015, 11:52
Dalej niektórzy żyją w przekonaniu, że puchary nam są niepotrzebne. Ano ze sportowego punktu widzenia oczywiście, że nie. Z czym do ludzi?
Nie zmienia to faktu, że bez pucharów nie mamy co marzyć o sponsorze nawet za 300 tys. Puchary są potrzebne tylko i wyłącznie pod kątem ewentualnego mydlenia oczu potencjalnym sponsorom więc nie pierd... jak to je macie w dupie tylko módlcie się o 4 miejsce.
Odpowiedz cytując