Drozd napisał(a):

|
Żeby piłkarz mógł pokazać swoje możliwości gra musi być poukładana, my od poprzedniego zwolnienia aktualnego trenera gramy chaos, takie "Smuda jak się uda". Moskal przyszedł i w pierwszym meczu "wygrał" na Legii wyjaśnisz mi jak to możliwe?
|
Poukładał grę. I dziwny trafem jak to zrobił to Boguski wylądował na ławce

, a jak się już pojawił na boisku to nic nie pokazał.
Skoro Boguski jest taki świetny to czemu nie odpalił jak Guerrier po zmianie trenera? Pewnie potrzebuje czasu... Szkoda, że chłopak próbuje odpalić już od 5 lat.