Cel na ten sezon został zrealizowany. Bezpieczne utrzymanie jest także w rundzie finałowej Wisła może się okazać dostarczycielem punktów. Jednak może się pojawić mały problem, ponieważ nie wiemy czy Śląsk chce awansować do pucharów czy jednak nie chce. Bo wtedy tak ''pasowałoby'' ułożyć wyniki, żeby na koniec 4 miejsce zajęła Lechia Gdańsk.
Bo chyba nikt nie wierzy w to, że zadłużony Górnik będzie chciał powalczyć o puchary.
Puchary to wydatki, a nas chyba nie stać na takie luksusy jak wyprawa do Kazachstanu czy innego Azerbejdżanu
