Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2015, 10:19
Powtarzam - pierwsze 3 mecze z Górnikiem, Lechią i Pogonią pokażą o co gramy - jeżeli wygramy u siebie (Pogoń i Górnik są już szczęśliwe bo utrzymały się) i z Gdańska wywieziemy remis - to znacznie zwiększamy nasze szanse na miejsce w 4-ce. Jak ugramy mniej niż 6 punktów - w ostatnich 4 meczach można testować zawodników na przyszły sezon
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując