Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#571
Stary 30.04.2015, 10:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Witam serdecznie

Pozdrawiam wszystkich, którzy zostali posądzeni o Drozdowość przez co mniej rozgarniętych.

Proponuję pójść za namową gajowego i załatwić sprawę w pierwszej turze.

Andrzej Duda prezydent na, którego Polska zasługuje.

A tym którzy dziwią się, że programu nie ma proponuję oprzytomnieć. Jedyny program na dzisiaj to pogonić złodziei takich jak ze skoku w Wołominie. Którzy najpierw nakradną a potem szukają kogo by za swoje przekręty oskarżyć.

witam! ten najmniej rozgarniety czyli wołominiak emj10 podkręcał temat , nie miałem problemu z posądzaniem o "drozdowość" , "problem" miała administracja po donosach wołominiaka emj10 , ale cóż taki charakterek małego donosiciela , a może o czymś nie wiem ? i to duży ....?
Odpowiedz cytując