Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2015, 09:47
Witam serdecznie

Pozdrawiam wszystkich, którzy zostali posądzeni o Drozdowość przez co mniej rozgarniętych.

Proponuję pójść za namową gajowego i załatwić sprawę w pierwszej turze.

Andrzej Duda prezydent na, którego Polska zasługuje.

A tym którzy dziwią się, że programu nie ma proponuję oprzytomnieć. Jedyny program na dzisiaj to pogonić złodziei takich jak ze skoku w Wołominie. Którzy najpierw nakradną a potem szukają kogo by za swoje przekręty oskarżyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując