Witam serdecznie
Pozdrawiam wszystkich, którzy zostali posądzeni o Drozdowość przez co mniej rozgarniętych.
Proponuję pójść za namową gajowego i załatwić sprawę w pierwszej turze.
Andrzej Duda prezydent na, którego Polska zasługuje.
A tym którzy dziwią się, że programu nie ma proponuję oprzytomnieć. Jedyny program na dzisiaj to pogonić złodziei takich jak ze skoku w Wołominie. Którzy najpierw nakradną a potem szukają kogo by za swoje przekręty oskarżyć.