Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 30.04.2015, 08:02
Boguski to nie jest napastnik. Teraz gdzie mu się najlepiej gra to chyba w środku pomocy. Jedyny plus jest jego taki, że wraca się i rzeczywiście walczy o piłkę. Ja wiele razy pisałem o tym. Brożek jest taki jaki jest, ale zdobył te 14 bramek co jest naprawdę niezłym wynikiem. Niestety na ten moment nie mamy innego, klasycznego snajpera. Po raz kolejny Stilić przechodzi obok meczu. On kariery nigdzie nie zrobi. Stoi cały mecz. Nie widać w nim w....ienia i zaangażowania. Spaceruje przez 90 minut, ale to niestety jest za mało. Dostanie przysłowiowego ''plastra'' i jest po nim.

Chyba Moskal przesadził z tymi eksperymentami. Niestety Burliga nie jest i nigdy nie był lewym obrońcą. Czas poświęcić jednego z nich, bo dalsze takie granie moim zdaniem jest pozbawione sensu.
Odpowiedz cytując