Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.04.2015, 07:52
Dramatyzujecie z tym kalendarzem. Realnie walczymy ze Śląskiem o 4 miejsce i mamy go u siebie. Legia i Lech na wyjazdach ale przecież i tak byśmy ich nie przegonili. Marketingowo może i chujowy kalendarz ale sportowo obleci. Na wyjazdach (Legia, Lech) można w.......ić bo i Śląsk w.......i ( czy tam czy u siebie) a trzeba wygrywać na swoim stadionie. To nie czasy kiedy wynik z Pogonią, Górnikiem czy Śląskiem był z góry wiadomy przed meczem - na dzień dzisiejszy lepiej grać z nimi na R22. Już ktoś wyżej napisał, że z Legią, Lechem i Jagą więcej uzbieraliśmy na wyjazdach niż w Krakowie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 30.04.2015 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując