Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 30.04.2015, 05:14
Jak to jest walka o puchary to ja jestem...
Pewnie będziemy się grać o 5 miejsce i broń Boże nic więcej, szkoda.
Na poprawę humoru pozostaje książka Migi...
Odpowiedz cytując