Temat
:
[30 kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, 29 kwietnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
68
30.04.2015, 05:14
Jak to jest walka o puchary to ja jestem...
Pewnie będziemy się grać o 5 miejsce i broń Boże nic więcej, szkoda.
Na poprawę humoru pozostaje książka Migi...
arti