Dzimi napisał(a):

Czas powoli podsumować:
- przedłużyć kontrakt ze Stiliciem nawet kosztem dalszych ustępstw (ale nie za wszelką cenę)
- Dudce przedłużyłbym kontrakt, nadaje się na def. pomocnika. W żadnym wypadku nie na lewą obronę bądź stopera (zbyt wolny)
- Stępiński i Barientos niech wracają skąd przybyli
- Uryga i Żemło na wypożyczenie
- Boguski tylko rezerwa
- Buchalik out lub rezerwa
Potrzebny napastnik oraz dwaj bardzo dobrze ofensywni pomocnicy i jeden skrzydłowy - cała czwórka poziomu wyższego niż Brożek, Garguła, Stilic, Guerier.
|
I Kazka Moskala zgłosić do gry! Obowiązkowo, inaczej nie zbierzemy piłkarzy do domknięcia kadry...