Dzimi napisał(a):

|
Potrzebny napastnik oraz dwaj bardzo dobrze ofensywni pomocnicy i jeden skrzydłowy - cała czwórka poziomu wyższego niż Brożek, Garguła, Stilic, Guerier.
|
Nie słyszałem, żeby za piłkarzy dało płacić się długami, ale może coś się zmieniło?