Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69985
Stary 29.04.2015, 22:33
Czas powoli podsumować:
- przedłużyć kontrakt ze Stiliciem nawet kosztem dalszych ustępstw (ale nie za wszelką cenę)
- Dudce przedłużyłbym kontrakt, nadaje się na def. pomocnika. W żadnym wypadku nie na lewą obronę bądź stopera (zbyt wolny)
- Stępiński i Barientos niech wracają skąd przybyli
- Uryga i Żemło na wypożyczenie
- Boguski tylko rezerwa
- Buchalik out lub rezerwa

Potrzebny napastnik oraz dwaj bardzo dobrze ofensywni pomocnicy i jeden skrzydłowy - cała czwórka poziomu wyższego niż Brożek, Garguła, Stilic, Guerier.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 29.04.2015 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując