|
Senior Member
Offline
|
|
Marcin_fan napisał(a): 
|
Mam zamiar sprzedać rower. Nie chcę wystawiać na allegro czy innym gumtree tylko pojeździć po komisach rowerowych w Krakowie. Stąd pytanie, do których komisów się udać żeby go nieźle wycenili i kupili. Jak wogole wygląda taka transakcja, podpisuje się jakąś umowę? Ktoś coś?
|
Hop do góry
|
|