uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

myślisz że ma tam konto ? z takim mentorskim tonem" eksperta od wszystkiego"długo miejsca by nie zagrzał , ktoś pisał że go pogonili , nie wiem czy to prawda , w sumie nie zdziwił bym się , nie lubiąc warszawskiej drużyny uważam że "kibice" maja dość sprecyzowane poglądy polityczne , ślizgacz i rozmywacz pokroju wołominiaka emj10 raczej się nie uchowa , a na pewno nie będzie robił za "autorytet" jak próbuje na naszym forum , gorsze że wielu to łyka bez popitki
"a dokładnie to epilog do pogonienia Wildsteina przez PiS z TV Republika "
koń by się uśmiał rozmywacz obrońcą Wildsteina ,żałosny jesteś
odsłuchałem maślankiewicza , oprócz żalów zapamiętałem że pracował wcześniej w wsi24 , o co mu chodzi ? zapytajcie wklejkowego wołominiaka emj10 , ten materiał maslankiewicza i wklejającego wołominiaka to prawdziwa masakra jak tytuł tego materiału