Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31979
Stary 29.04.2015, 12:50
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tu też masz konto http://forum.legionisci.com/showthre...12503&page=104
myślisz że ma tam konto ? z takim mentorskim tonem" eksperta od wszystkiego"długo miejsca by nie zagrzał , ktoś pisał że go pogonili , nie wiem czy to prawda , w sumie nie zdziwił bym się , nie lubiąc warszawskiej drużyny uważam że "kibice" maja dość sprecyzowane poglądy polityczne , ślizgacz i rozmywacz pokroju wołominiaka emj10 raczej się nie uchowa , a na pewno nie będzie robił za "autorytet" jak próbuje na naszym forum , gorsze że wielu to łyka bez popitki

"a dokładnie to epilog do pogonienia Wildsteina przez PiS z TV Republika "

koń by się uśmiał rozmywacz obrońcą Wildsteina ,żałosny jesteś

odsłuchałem maślankiewicza , oprócz żalów zapamiętałem że pracował wcześniej w wsi24 , o co mu chodzi ? zapytajcie wklejkowego wołominiaka emj10 , ten materiał maslankiewicza i wklejającego wołominiaka to prawdziwa masakra jak tytuł tego materiału
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.04.2015 o godz. 13:05.