Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#528
Stary 28.04.2015, 23:27
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Głos nie oddany na przeciwnika Komorowskiego, jest głosem ....a na Komorowskiego i tyle w temacie.
Nie jest takim głosem co udowadniałem już przy okazji wcześniejszych wyborów. Głos nieważny nie zmienia nic w podziale procentowym głosów, gdyż zwycięzcę wybiera się na podstawie głosów ważnych.

A sam wybór między Komorowskim, czy Dudą to wybór gorszy niż między syfilisem, czy kiłą, bo to przecież jedno i to samo.

Pierwszy to typowy karierowicz ostatniego 25-lecia, uwłaszczony na partyjnych posadach (m.in. zakupy budy w Budzie), zwolennik obecnego europejskiego systemu, prawdopodobnie ściśle podporządkowany Niemcom od 1989 roku (przelew na 200k DM w 1990 roku za wikileaks), a może też pod wpływem Rosjan (tego nie wykluczam).

Drugi natomiast to przedstawiciel młodego pokolenia, typowy dupoliz partyjny, który pracuje jako polityk, albo urzędnik ministerialny przez większą część swojej kariery zawodowej, również zwolennik obecnego europejskiego systemu, mocno wspierany przez amerykańskie i żydowskie lobby co ze wzajemnością będzie egzekwowane po ewentualnej wygranej.

Większych różnic nie ma, bo być nie może, gdyż obaj stanowią zagrożenie dla Polski jawnie będąc wspieranym przez obce narody.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 28.04.2015 o godz. 23:37.
Odpowiedz cytując