Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 28.04.2015, 22:38
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem kogo uwazasz za mojego guru ale kimkolwiek by on nie byl nie jest na pewno najwieksza sila "opozycyjna" w Polsce. Dla twojej swiadomosci bede 10 Maja czlonkiem jednej z Komisji Wyborczych w UK wiec sadze, ze mam prawo pomedrkowac. A ty co zrobisz oprocz pisania w internecie?
No i fajnie, że coś zrobisz pozytywnego w tym wyborczym starciu, na pewno jest to na plus, ze swój czas oddajesz pro publico bono. Nie sądze, ze to ze względu na pieniądze bo w Polsce ludzie rzucili się na 160 zł i stąd nie ma problemu z obsadzeniem komisji obwodowych. nie wiem jak to jest w komisjach za granicą Polski czy coś płacą czy nie. A na pytanie co zrobię , pójde oczywiście na wybory. Kiedyś już zaliczyłem przewodniczącego komisji wyborczej (cięzki chleb mimo wszystko w porównaniu z członkami).
Odpowiedz cytując