Ten wpis ?:
Cytat:
Jakie fałszowanie? Przecież PiS kolejny raz wysyła swoją bojówkę mężów zaufania którzy nastawieni są na jak największe zawracanie dupy komisji, w ich rozumieniu czuwanie nad wyborami. Mam nadzieję że w tym roku wreszcie ktoś utrze im nosa bo już przy ostatnich wyborach przeginali pałę (min. robienie zdjęć list wyborczych przez członków komisji z ramienia PiS czy fotografowanie protokołow przez mężów). W tym roku mężowie PiSu szkoleni są sprzecznie z tym na co pozwala im ordynacja wyborcza więc jaj będzie jeszcze więcej.
Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?
Obrońcy demokracji się znaleźli...
|
Bo nic z niego nie wynika. I jeszcze zakończenie o obrońcach demokracji, to może wskażesz innych obrońców ? Bo narazie to do krytyki wielu ale jak przyjdzie pokazać tych medrków w akcji to cicho sza.