Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 28.04.2015, 22:19
Nie wiem kogo uwazasz za mojego guru ale kimkolwiek by on nie byl nie jest na pewno najwieksza sila "opozycyjna" w Polsce. Dla twojej swiadomosci bede 10 Maja czlonkiem jednej z Komisji Wyborczych w UK wiec sadze, ze mam prawo pomedrkowac. A ty co zrobisz oprocz pisania w internecie?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 28.04.2015 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując