|
"To ja jestem tym członkiem Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, który złożył protest wyborczy w związku z "zaginionymi" 130. tys głosów na Śląsku"
"(...)akończył rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem stają: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej) i mec. Józef Koczur. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się."
Wojewódzkiej Komisji. Pytam, co wały na szczeblu wojewódzkim mają do tego co pis robi w okręgowych?
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 28.04.2015 o godz. 22:20.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|