Cytat:
|
Do tego ewidentne już fałszowanie wyborów i mamy ciagle tą samą bandę u władzy, która ciagle "wygrywa".
|
Jakie fałszowanie? Przecież PiS kolejny raz wysyła swoją bojówkę mężów zaufania którzy nastawieni są na jak największe zawracanie dupy komisji, w ich rozumieniu czuwanie nad wyborami. Mam nadzieję że w tym roku wreszcie ktoś utrze im nosa bo już przy ostatnich wyborach przeginali pałę (min. robienie zdjęć list wyborczych przez członków komisji z ramienia PiS czy fotografowanie protokołow przez mężów). W tym roku mężowie PiSu szkoleni są sprzecznie z tym na co pozwala im ordynacja wyborcza więc jaj będzie jeszcze więcej.
Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?
Obrońcy demokracji się znaleźli...