też byłem, ale dawno z 10 lat temu... baza wypadowa Spiska Nowa Wieś... polecam przejechać się do Dedinek... fajny klimat: zapora, jezioro, góry i pociąg jednowagonowy (wtedy).... i polecam jeszcze przejście w tempie Usaina Bolta przez wieś cygańską...
