Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 28.04.2015, 19:58
Brakuje do czego do wiekszosci w sejmie? Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii. Nidgy nie bedziemy rzadic:( falszuja wybory:( Ale bedziemy startowac zeby stolki zachowac
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 28.04.2015 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując