|
dawno to mówiłem że Kukiz jest pompowany, jeszcze kilka tygodni temu "mieszał się w zeznaniach" nie było wiadomo o co mu chodzi , w co drugim wywiadzie czy wypowiedzi sam sobie zaprzeczał , od jakiegoś czasu jest spójny w wypowiedziach , sprawny a co najważniejsze bardzo ale to bardzo pewny siebie , to nie ten Kukiz sprzed kilku tygodni , rośnie jak na drożdżach koalicjant dla urbanoplatfusiarni, jeszcze niedawno łasił się do rudego i spółki , ciekawe jak to się rozwinie , za łatwo i za szybko osiągnął 10 %, myślę że to nie jest ostatnie słowo "antysystemowego" Kukiza
|