Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 28.04.2015, 14:33
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś kiedyś w Słowackim Raju?
Ja byłem, całkiem przyjemny spacerek wąwozem przez który płynie rzeczka + łażenie po drabinach, tras jest kilka więc można tam jechać kilka razy. Fajne widoki i klimacik. Polecam.
Odpowiedz cytując