Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10345
Stary 27.04.2015, 21:36
Z Klariciem coś przeoczyłem? Zaczął coś grać?

"No i szkoda Bitona, wychodzi na to, ze po opuszczeniu Wisły już nigdy nie był tak skuteczny. Swego czasu fantazjowałem, że fajnie byłoby zobaczyć go w duecie z Brożkiem, Paweł lubi się cofnąć i rozegrać, a Dudu z kolei fantastycznie odnajdywał się pod bramką przeciwnika, a i strzał z dystansu miał niezły"

Ja z kolei chciałem zobaczyć Meliksona i Stilicia w środku pola na przykład z Sobolem z tyłu (takim Sobolem ze dwie-trzy wiosny młodszym)
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując