|
Z Klariciem coś przeoczyłem? Zaczął coś grać?
"No i szkoda Bitona, wychodzi na to, ze po opuszczeniu Wisły już nigdy nie był tak skuteczny. Swego czasu fantazjowałem, że fajnie byłoby zobaczyć go w duecie z Brożkiem, Paweł lubi się cofnąć i rozegrać, a Dudu z kolei fantastycznie odnajdywał się pod bramką przeciwnika, a i strzał z dystansu miał niezły"
Ja z kolei chciałem zobaczyć Meliksona i Stilicia w środku pola na przykład z Sobolem z tyłu (takim Sobolem ze dwie-trzy wiosny młodszym)
Do what you mean and mean what you do.
|