Temat
:
[29 kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 26 kwietnia, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
60
27.04.2015, 10:48
Gero
napisał(a):
Jeśli wygramy w środę i później kolejne 7 meczy to miejsce na podium zrobi się samo
.
podążając Twoim tropem:
jeśli wygralibyśmy mecze od pierwszego do ostatniego to zdobylibyśmy mistrzostwo, ot ciekawostka
wolfu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfu
Znajdź inne posty napisane przez wolfu