BIEZANOWIAK_CHICAGO napisał(a):

|
dzieki za info. wlasnie sie zastanawialem ostatnio jak im idzie. a co z chrapkiem?
|
Chrapek grywa ogony w Catanii. W zestawieniach nie ma Polaków, gdyż o tych grających za granicą można się najszybciej dowiedzieć na 90minut.pl, a o tych grających w Polsce słychać na okrągło.
kuba.j.g. napisał(a):

|
Ale Siwakow jest Bialorusinem...z tego co pamietam. Poza tym zestawienie bardzo ciekawe.
|
Jasne, że tak.

Poprawiłem, dziękuję!