Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10335
Stary 27.04.2015, 09:53
BIEZANOWIAK_CHICAGO napisał(a):Wyświetl post
dzieki za info. wlasnie sie zastanawialem ostatnio jak im idzie. a co z chrapkiem?
Chrapek grywa ogony w Catanii. W zestawieniach nie ma Polaków, gdyż o tych grających za granicą można się najszybciej dowiedzieć na 90minut.pl, a o tych grających w Polsce słychać na okrągło.

kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Ale Siwakow jest Bialorusinem...z tego co pamietam. Poza tym zestawienie bardzo ciekawe.
Jasne, że tak. Poprawiłem, dziękuję!
Odpowiedz cytując