Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17181
Stary 26.04.2015, 11:24
Radek Majewski to moim zdaniem bardzo fajna opcja. Mógłby nam pomóc, tylko pytanie czy w obecnej sytuacji brałby w ogóle Wisłę pod uwagę. Jeśli Semir nie przedłuży umowy, to jak najbardziej warto byłoby się nim zainteresować. Umiejętności ma, potrzebuje regularnej gry i może coś z tego być Choć z dwójki Semir - Maja, jednak wolałabym tego pierwszego, ale to już raczej science fiction totalne.

Inna sprawa, że zapewne w ogóle nie ma żadnego tematu, a to jedynie wymysł mediów.
Odpowiedz cytując