Radek Majewski to moim zdaniem bardzo fajna opcja. Mógłby nam pomóc, tylko pytanie czy w obecnej sytuacji brałby w ogóle Wisłę pod uwagę. Jeśli Semir nie przedłuży umowy, to jak najbardziej warto byłoby się nim zainteresować. Umiejętności ma, potrzebuje regularnej gry i może coś z tego być

Choć z dwójki Semir - Maja, jednak wolałabym tego pierwszego, ale to już raczej science fiction totalne.
Inna sprawa, że zapewne w ogóle nie ma żadnego tematu, a to jedynie wymysł mediów.