Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17171
Stary 25.04.2015, 12:29
Ogląda ktoś w ogóle I ligę? Jak się spisuje ten cały Goncerz z GKS-u Katowice, oprócz tego, że strzela sporo bramek? Pojawiły się niby informacje, że się nim interesujemy.
Odpowiedz cytując