Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17170
Stary 25.04.2015, 12:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jakby miał mega statystki to już by go jakiś klub zagraniczny znalazł, albo wiodące z naszej ligi. Dla nas zostają resztki, albo kopacze z "mega" statystykami jak 35 letni Kapo (szkoda tylko że osiąganymi 10 lat temu.)

Sztuką jest znaleźć młodego piłkarza który dopiero wystrzeli, a nie takiego który ma mega statystyki i kosztuje nie wiadomo ile. Na tym polega dobry skauting, żeby wypatrzyć takich którzy dopiero odpalą, a teraz kosztują grosze.
sztuką? przecież wiadomo że nasi skauci prędzej gola własnej połowicy strzelą niż trafią na młodego, taniego, zdolnego i z perspektywami
takie rzeczy to tylko w erze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując