Ogryzek napisał(a):

Jakby miał mega statystki to już by go jakiś klub zagraniczny znalazł, albo wiodące z naszej ligi. Dla nas zostają resztki, albo kopacze z "mega" statystykami jak 35 letni Kapo (szkoda tylko że osiąganymi 10 lat temu.)
Sztuką jest znaleźć młodego piłkarza który dopiero wystrzeli, a nie takiego który ma mega statystyki i kosztuje nie wiadomo ile. Na tym polega dobry skauting, żeby wypatrzyć takich którzy dopiero odpalą, a teraz kosztują grosze.
|
sztuką? przecież wiadomo że nasi skauci prędzej gola własnej połowicy strzelą niż trafią na młodego, taniego, zdolnego i z perspektywami
takie rzeczy to tylko w erze
