Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17169
Stary 25.04.2015, 12:01
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Też bym chciał, żeby do Wisełki trafiali najlepsi zawodnicy z ekstraklasy jak kiedyś Baszczu,Sobol,Szymek,Żuraw,Moskalewicz,Kałużny ....ale te czasy mineły ,więc trzeba szukać zawodników po niższych ligach......a to jest loteria
Czy to było pytanie o Baszczyńskiego czy innego Żurawskiego? nie
to było proste pytanie ile ten asior ma goli i asyst
z Twojej odpowiedzi lub jej braku wynika że jego licznik kręci się w okolicy zera
podziękował za info
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując