AYALA napisał(a):

|
Też bym chciał, żeby do Wisełki trafiali najlepsi zawodnicy z ekstraklasy jak kiedyś Baszczu,Sobol,Szymek,Żuraw,Moskalewicz,Kałużny ....ale te czasy mineły ,więc trzeba szukać zawodników po niższych ligach......a to jest loteria
|
Czy to było pytanie o Baszczyńskiego czy innego Żurawskiego? nie
to było proste pytanie ile ten asior ma goli i asyst
z Twojej odpowiedzi lub jej braku wynika że jego licznik kręci się w okolicy zera
podziękował za info