Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17168
Stary 25.04.2015, 09:05
emjot napisał(a):Wyświetl post
super
to ile ma asyst i goli
bo to że ma precyzyjny strzał i dobrze gra głową nic jeszcze nie znaczy
bo taki Beto np. zajebiście grał tyłem do bramki
i na tym skończyły się wszelkie jego atuty
Też bym chciał, żeby do Wisełki trafiali najlepsi zawodnicy z ekstraklasy jak kiedyś Baszczu,Sobol,Szymek,Żuraw,Moskalewicz,Kałużny ....ale te czasy mineły ,więc trzeba szukać zawodników po niższych ligach......a to jest loteria
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.04.2015 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując