emjot napisał(a):

super
to ile ma asyst i goli
bo to że ma precyzyjny strzał i dobrze gra głową nic jeszcze nie znaczy
bo taki Beto np. zajebiście grał tyłem do bramki
i na tym skończyły się wszelkie jego atuty
|
Też bym chciał, żeby do Wisełki trafiali najlepsi zawodnicy z ekstraklasy jak kiedyś Baszczu,Sobol,Szymek,Żuraw,Moskalewicz,Kałużny ....ale te czasy mineły ,więc trzeba szukać zawodników po niższych ligach......a to jest loteria