Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17165
Stary 24.04.2015, 23:37
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się, czy spadek Cracovii jest nam na rękę ze względu na frekwencję, która na derbach zawsze powyżej przeciętnej. Z drugiej strony, może właśnie więcej kibiców przyjdzie na resztę, gdy jako jedyni będziemy w Ekstraklasie?
Ich spadek jest zawsze na rękę, a im niżej tym lepiej
Odpowiedz cytując