piotek napisał(a):

|
Zastanawiam się, czy spadek Cracovii jest nam na rękę ze względu na frekwencję, która na derbach zawsze powyżej przeciętnej. Z drugiej strony, może właśnie więcej kibiców przyjdzie na resztę, gdy jako jedyni będziemy w Ekstraklasie?
|
Ich spadek jest zawsze na rękę, a im niżej tym lepiej
