Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17164
Stary 24.04.2015, 23:35
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
licze na spadek Parchovii i Belachatowa, jesli zyczenia wszysctkiego co najgorsze temu nedznemu klubikowi bez historii i kibicow to norma to w przypadku spadku Belchatowa licze na zainteresowanie sie obydwoma bracmi Mak , sa po kontuzji i slabej rundzie- moze cena za nich nie bedzie jakas z kosmosu , moze maja klauzule odejscia po spadku itp , tak czy inaczej jest to temat trudny ale nie niemozliwy do zrealizowania
Zastanawiam się, czy spadek Cracovii jest nam na rękę ze względu na frekwencję, która na derbach zawsze powyżej przeciętnej. Z drugiej strony, może właśnie więcej kibiców przyjdzie na resztę, gdy jako jedyni będziemy w Ekstraklasie?
Odpowiedz cytując