AntyMod napisał(a):

|
licze na spadek Parchovii i Belachatowa, jesli zyczenia wszysctkiego co najgorsze temu nedznemu klubikowi bez historii i kibicow to norma to w przypadku spadku Belchatowa licze na zainteresowanie sie obydwoma bracmi Mak , sa po kontuzji i slabej rundzie- moze cena za nich nie bedzie jakas z kosmosu , moze maja klauzule odejscia po spadku itp , tak czy inaczej jest to temat trudny ale nie niemozliwy do zrealizowania
|
Zastanawiam się, czy spadek Cracovii jest nam na rękę ze względu na frekwencję, która na derbach zawsze powyżej przeciętnej. Z drugiej strony, może właśnie więcej kibiców przyjdzie na resztę, gdy jako jedyni będziemy w Ekstraklasie?