Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17163
Stary 24.04.2015, 22:27
mimo wszystko widzialbym ich w Wisle Moskala, chlopaki nie sa starzy , lubia gre kombinacyjna z klepy , nieraz identyfikowali sie z Biala Gwiazda , oczywiscie mozna fantazjowac ze lepiej miec braci paixao, Dude, Robaka itp ....ale patrzac realnie na sytuacje finansowa to mysle ze Maki nie sa nie do wyciagniecia, choc oczywiscie nie robie z NICH jakis mega zawodnikow, po prostu jak na srodek tabeli to w sam raz
Odpowiedz cytując