|
mimo wszystko widzialbym ich w Wisle Moskala, chlopaki nie sa starzy , lubia gre kombinacyjna z klepy , nieraz identyfikowali sie z Biala Gwiazda , oczywiscie mozna fantazjowac ze lepiej miec braci paixao, Dude, Robaka itp ....ale patrzac realnie na sytuacje finansowa to mysle ze Maki nie sa nie do wyciagniecia, choc oczywiscie nie robie z NICH jakis mega zawodnikow, po prostu jak na srodek tabeli to w sam raz
|