Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17162
Stary 24.04.2015, 19:02
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
licze na spadek Parchovii i Belachatowa, jesli zyczenia wszysctkiego co najgorsze temu nedznemu klubikowi bez historii i kibicow to norma to w przypadku spadku Belchatowa licze na zainteresowanie sie obydwoma bracmi Mak , sa po kontuzji i slabej rundzie- moze cena za nich nie bedzie jakas z kosmosu , moze maja klauzule odejscia po spadku itp , tak czy inaczej jest to temat trudny ale nie niemozliwy do zrealizowania
Chyba nie mają bo już raz spadli i dalej tam grają, chyba że podpisali nowe kontrakty
Odpowiedz cytując