AntyMod napisał(a):

|
licze na spadek Parchovii i Belachatowa, jesli zyczenia wszysctkiego co najgorsze temu nedznemu klubikowi bez historii i kibicow to norma to w przypadku spadku Belchatowa licze na zainteresowanie sie obydwoma bracmi Mak , sa po kontuzji i slabej rundzie- moze cena za nich nie bedzie jakas z kosmosu , moze maja klauzule odejscia po spadku itp , tak czy inaczej jest to temat trudny ale nie niemozliwy do zrealizowania
|
Chyba nie mają bo już raz spadli i dalej tam grają, chyba że podpisali nowe kontrakty