PiVoSH92 napisał(a):

|
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24174 Wg. jednego z dziennikarzy na TT Wisła się nim interesuje. Wygląda ciekawie, ma warunki, na wiosnę skuteczny, ale podobno już wcześniej jego gra wyglądała dobrze, tylko brakowało bramek.
|
Pierwsze słyszę o tym chłopaku, więc ciężko go oceniać, ale taki kierunek poszukiwań wzmocnień mi się podoba. Na pewno da się takich utalentowanych 20-latków wyciągnąć z niższych lig.