Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
Od: 10.2010
Offline
#
11639
24.04.2015, 12:59
Coglin
napisał(a):
W tydzień poszły 1592 bilety na cały stadion.
Żałosne to jest.
p.s.
na C zostało jeszcze 4352 biletów
Fanatycy sukcesu
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki
. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
coni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coni
Znajdź inne posty napisane przez coni