kerim1906 napisał(a):

|
co masz do powiedzenia oprócz durnego sloganu że żyd ?
|
Wszystkie osoby, które powtarzają ten bełkot powinny zamiast tego pseudo-argumentu powiedzieć jakieś konkrety, bo przynoszą tylko i wyłącznie wstyd swoim antysemityzmem. To już wyszło z mody Panowie, paplaniny ksenofobów nikt już nie słucha. Waszą słabość widać po tym, że nie jesteście w stanie podjąć dyskusji, lecz jedynie określić racjonalnie myślących ludzi mianem 'pajaców', bądź 'trolli' - w geście rozpaczy reaguje się nerwowo, więc to rozumiem. Szeroko rozumiana, konserwatywna strona prawicowo-katolicka, broni świata, który już dawno przeminął i nigdy nie powróci - dlatego jest głośna, bo w akcie desperacji chce wykrzyczeć tragedię swego konania. Grupki nacjonalistów pewnie będą sobie maszerować jeszcze jakiś czas po miastach, księża bałamucić naiwnych ludzi, a cyniczni politycy straszyć urojonym zagrożeniem ze strony gender, o którym tak naprawdę nie mają pojęcia. Jednakże pochodu wolności nikt już nie zatrzyma.