Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10328
Stary 23.04.2015, 20:55
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
To Kowalski oprócz pracy w Norwegii kopie tez pilke:

http://www.90minut.pl/news/249/news2...-Norwegii.html
Na razie to chyba tylko gra.

"Ważna wiadomość od trenera pierwszej drużyny:
>>Mateusz Kowalski jest fantastycznym graczem - no i świetnym chłopakiem. Potrzebuje pracy i jest chętny do każdego rodzaju (tutaj nie jestem do końca pewny tlumaczenia). Jeśli wiesz o pracy, daj znać jak najszybciej. Z góry dziękujemy za pomoc.
Masz wskazówki dotyczące pracy dla Mateusza, umieść je w tym wątku<<".

Taka wiadomość pojawiła się 21 kwietnia na fejsbukowym koncie jego zespołu. Na razie nikt nic nie dodał, ale mogłoby się chłopakowi wieść, czego mu życzę.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 23.04.2015 o godz. 21:03.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując