63.5 Kg napisał(a):

Na razie to chyba tylko gra.
"Ważna wiadomość od trenera pierwszej drużyny:
>>Mateusz Kowalski jest fantastycznym graczem - no i świetnym chłopakiem. Potrzebuje pracy i jest chętny do każdego rodzaju (tutaj nie jestem do końca pewny tlumaczenia). Jeśli wiesz o pracy, daj znać jak najszybciej. Z góry dziękujemy za pomoc.
Masz wskazówki dotyczące pracy dla Mateusza, umieść je w tym wątku<<".
Taka wiadomość pojawiła się 21 kwietnia na fejsbukowym koncie jego zespołu. Na razie nikt nic nie dodał, ale mogłoby się chłopakowi wieść, czego mu życzę.