emjot napisał(a):

bo niby co w nim jest takiego ciekawego?
to że ma 20 lat?
ile razy widzałeś go na żywo że jest niby taki interesujący?
|
na orange sport oglądam 1 lige i jak na niecałe 20 lat wyróżnia się skutecznościa, dobrze gra głowa,ma precyzyjny strzał.

Wole 20 latka niż 35 letniego Kapo