|
Witaj,
Przyjechałem tam 3 lata patrz Kraków-mecz Standard Liege.
Po meczu byłem zaatakowany przez zwolenników do podjęcia mi szalik, kapelusz i płaszcz standard.
Miał wszystkie moje dokumenty (paszport, prawo jazdy, karty bankowe, ...).
Jestem smutny, za zachowanie swoich kibiców.
Chciałbym, aby moje rzeczy.
Możesz mi pomóc?
dziękuję
|