Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
28470
23.04.2015, 10:33
Pytanie do kumatych. Chodzi mi o
https://www.google.pl/maps
Zmienili trochę wygląd , dodali pierdół i pytam czy da się wrócić do poprzedniego ?
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty